Skip to main content


BEYAZ EŞYA BAKIMI VE ONARIMI
bulaşık makinesi onarımı, büyük elektronik ev eşyaları, buzdolabı onarımı, çamaşır makinesi onarımı, derin dondurucu, elektrikli ev eşyaları tamiri, ev buzdolapları, ev için dondurucular, klima onarımı, soğutucular, aspiratör, endüstriyel buzdolapları, endüstriyel soğutma işlemleri, havalandırma, klima tesisatları, küçük elektronik ev eşyaları, klima

İstanbul Anadolu yakası Avrupa yakası Koceeli, İzmit, Gebze Bölgeleri olmak kaydıyla şubemiz bulunmaktadır. Servisimize her gün onlarca müşterinin güvendiği gibi
sizde rahatça güvenebilirsiniz. Uzman teknik servis kadromuzla tek hedefimiz müşteri memnuniyetini saglamak.

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz 25 yıllık hizmet tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Telefon numaralarımızdan bize ulaşın, size en yakın servis ekibimizi yönlendirelim.

Cağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.
Buzdolabl, çamaşır makinası, bulaşık makinası, elektrik süpürgesi ve klima tamirinde en kaliteli ve guvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. "
Aynca surekli degişen teknoloji ile kendimizi de egitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yuksek duzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de
hizmet vermekten buyuk bir mutluluk duyacaglmlzl belirtir saygllar sunarız.

Beyaz eşya teknik bilgi

Beyaz eşyalar hakkında teknik bilgi, kullanım kolaylıkları ve bazı püf noktaları teknisyenlerimiz aracılığı ile yazıp sizlere paylaşmayı hedefliyoruz. Burada sizlerin de yardımlarıyla daha iyi sonuçlar almayı hedeflemekteyiz, yapmanız gereken aklınıza takılan soruları, yaşadığınız basit teknik arızaları bizlere yazmanız. Bunun için yapmanız gereken iletişim formu aracığıyla ürün marka ve modelini bizimle paylaşırken şikayetinizi veya merak ettiğiniz konuları yazmak, yazınız hakkında en kısa zamanda inceleme yaparak tarafınıza mail yoluyla veya telekominikasyon yöntemiyle ulaşacağız.

Yapılan bu çalışmalarda hem kendinize hemde sizin gibi sorun yaşayan insanlara yardımcı olmuş olursunuz, biz sizin sorularınızı sayfamızda çözümüyle birlikte paylaşırken herkezin faydalanmasını sağlarız böylelikle her yerden insanlar çok fazla zaman kaybetmeden günlük işlerine devam etmiş olurlar.